Ze života naší školy

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Zprávy a novinky

Blog:

Návštěva Expozice času

V pátek 25. října 2019 jsme se vydali do města Šternberk, kde na nás čekala prohlídka úžasné Expozice času. Dozvěděli jsme se, co to vlastně čas je, proč a jak se měří, jak funguje čas ve vesmíru mezi planetami a spoustu dalších zajímavostí.

Jednou z nich byl i tip na volně stažitelný program Stellarium, díky kterému si můžete pěkně v pohodlí domova prohlédnout 3D obrázky hvězdné oblohy v reálném čase.

Nakonec se každý z nás na chvíli stal americkým astronautem, který přistál na měsíci. Jak nám to slušelo, na to se koukněte v galerii fotek z Expozice času. A pamatujte na slova prezidenta T. G. Masaryka: "Když člověk nemá čas, tak se mu vlastně nechce. Protože čas je pořád."

Datum: 28.10.2019 10:46:35

Autor: Administrator

Komentáře: 0

Kategorie: Akce školy

Všechny kategorie

Komentáře:

* žádné komentáře

Přidat komentář:

Nástěnky tříd

Jiná důležité oznámení jsou vyvěšena na nástěnkách v každé třídě a žáci jsou na tyto věci upozorňování.

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Zprávy a novinky