Ze života naší školy

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Zprávy a novinky

Blog:

První Pidimaraton se povedl

Za krásného babiletního počasí jsme se v sobotu 21. září sešli na startu historicky prvního ročníku Jestřebského Pidimaratonu, neboli běžeckého závodu okolím naší krásné obce. Prezenční listina čítala úctyhodných 66 sportovců, z nichž někteří ještě seděli v kočárcích a spoléhali tak na výkon svých maminek a tatínků za zády.

Trať běhu i s poměrně náročným vrcholovým stoupáním byla pestrá, ovšem jak se později ukázalo, pro některé místní borce příliš krátká. K našemu velkému překvapení totiž ti nejlepší proťali cílovou pásku Pidimaratonu asi za 7 minut, s čímž jsme tedy opravdu nepočítali. Zároveň nás to však inspiruje k tomu, abychom další ročník pojali trošku ve větším stylu. Takže příště se rozhodně těšte na o poznání delší trasu i s nějakým tím překvapením. Jakým, to samozřejmě dopředu prozrazovat nebudeme.

Parádně jsme si užili i bubnování s klukama ze sdružení Rytmus pro život, přestože některé z nás horlivějších ještě večer pálily ruce. Třeba si ještě někdy společně zabubnujeme, bylo to vážně vynikající.

Děkujeme všem, kteří se na vydařeném odpoledni podíleli, na obrázky ze závodu i následného společného bubnování se podívejte ve fotogalerii z Jestřebského Pidimaratonu.

ZŠ a MŠ Jestřebí - pidimaraton 2019 upomínkový list

Datum: 26.9.2019 07:37:54

Autor: Administrator

Komentáře: 0

Kategorie: Akce školy

Všechny kategorie

Komentáře:

* žádné komentáře

Přidat komentář:

Nástěnky tříd

Jiná důležité oznámení jsou vyvěšena na nástěnkách v každé třídě a žáci jsou na tyto věci upozorňování.

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Zprávy a novinky