Učili jsme se lyžovat

V týdnu od 20. do 24 ledna jsme se ve Ski areálu Kraličák učili jezdit na lyžích. Na kurz jsme se moc těšili a na horách napadlo naštěstí i dost sněhu, takže si nás 21 školáků a 7 školkáčků celý výcvik parádně užilo. Někomu šlo lyžování lépe a někdo se s ním teprve poprvé seznamoval, nicméně všichni jsme se naučili zatáčet, brzdit a sjet slalom, a to i úplní začátečníci. Jak nám to šlo, to uvidíte ve videu z lyžařského kurzu.

Po poslední návštěvě Ski areálu Kraličák si tak každý z nás domů vezl krásný diplom, dokazující, že patří mezi lyžaře. Během kurzu naše snažení postupně přijelo podpořit cca 25 rodičů a přátel školy, kteří byli svědky mnohdy úsměvných okamžiků. Některé z nich najdete ve fotogalerii z lyžáku 2020. Výuku lyžování jsme přežili bez zlomenin a jiných nepříjemností a už se nemůžeme dočkat další.

ZŠ a MŠ Jestřebí - lyžařský kurz 2020

Datum: 28.1.2020 07:10:33