Vítejte na stránkách naší milé školy!

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Úvodní stránka

ZŠ a MŠ Jestřebí - obnovení výuky

Obec Jestřebí jako zřizovatel Základní a Mateřské školy Jestřebí po zvážení situace související s uvolňováním mimořádných opatření na potlačení epidemie nemoci Covid-19 a se souhlasem ředitelky školy obnovuje výuku a to:

- v Mateřské škole Jestřebí od 18.5.2020

- v Základní škole Jestřebí od 25.5.2020

Fungování předškolního a školního zařízení se bude řídit nastavenými hygienickými pravidly a podmínkami.

Pod odkazy najdete:

Pravidla provozu Základní školy do konce školního roku 2019/2020

Pravidla provozu Mateřské školy do konce školního roku 2019/2020

Stáhněte si a vyplňte také:

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění u školáka

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění u dítěte

Naše Základní a Mateřská škola je nedílnou součástí obce Jestřebí a k ní příslušejícímu sousednímu Pobučí. Přestože není příliš velká (učíme se ve dvou prostorných třídách, v jedné prvňáci spolu s druháky a ve druhé jsme od třeťáků po páťáky), má velkou výhodu v tom, že stojí na místě obklopeném krásnou přírodou a je snadno dostupná pro nás děti i naše rodiče. Jestli chcete, přečtěte si něco víc o historii a současnosti školy.

Školáci v leckterém městě by nám mohli závidět nejenom okolní louky a lesy, kde na vlastní oči, uši i ruce poznáváme rostliny a zvířata, ale také příjemnou rodinnou atmosféru, ve které se tady vzděláváme a vyrůstáme. A i když jsme škola vesnická, můžeme se pochlubit moderním vybavením, jako je veliká interaktivní tabule nebo nově zařízená počítačová učebna. Koukněte se na fotky, jak to u nás vypadá, a ještě lepší bude, když se k nám přijdete rovnou podívat osobně.

Školní třída ZŠ a MŠ Jestřebí

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem rodičům, příznivcům a sponzorům Základní a Mateřské školy Jestřebí za materiální pomoc, dary a jakoukoliv jinou podporu. Moc si vašeho zájmu vážíme.

Nacházíte se zde: Úvodní stránka » Úvodní stránka